Atsiliepimai

Viršijau Jūsų lūkesčius? Turite pastabų? Palikite atsiliepimą!


Noriu padėkoti Sandrai ir jos dukrai, kad padėjo parduoti sodą, rūpinosi kad sandoris tvarkingai būtų vykdomas, notarinius greitai sutvarkė, konsultavo pirkėjus, ir dabar po visko pakonsultuoja jeigu kyla klausimų

Laura, 30 m.

★ ★ ★ ★ ★

Noru padėkoti Sandrai, kad padėjo išsirinkti ir nusipirkti didelės šeimos svajonių nama. Visada atsakydavo visus rupimus klausimus ir betkuriuo laiku. Ir dar daug viskuo. Ačiu!!!

Arūnas, 37 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pirmą kartą pardavinėjant būstą, labai džiaugėmės sprendimu tą daryti su Sandros pagalba. Turėjome daug nuogąstavimų, bet nuo pat pirmo susitikimo su Sandra visą laiką jautėmės gerose rankose. Brokerė maloniai atsakė į visus rūpimus klausimus ir patarė tiek parduodant, tiek perkant naują butą. Sandra įsiklauso į kliento poreikius ir puikiai valdo lūkesčius – pasiekėme maksimalų įmanomą rezultatą ir galime tuo tik pasidžiaugti. Apskritai, Sandra yra pavyzdys, kaip susikoncentravus į tikslą ir tikint sėkmingu sandoriu, jis anksčiau ar vėliau įvyksta, svarbu nenuleisti rankų 🙂 Jei nedrąsu parduoti būstą ir nežinote, nuo ko pradėti, bet žinote, kad jį parduoti reikia patariu nelaukti ir kreiptis į Sandrą. Ateityje pati tikrai svarstysiu kreiptis į Sandrą ir rekomenduosiu draugams ir artimiesiems. Iki kitų kartų!

Renata, 34 m.

★ ★ ★ ★ ★

Noriu padėkoti nuostabiai brokeriai Sandrai, AČIŪ. Jus tikras Profesionalas . Dar kartą AČIŪ

Aliona, 48 m.

★ ★ ★ ★ ★

Dekoju Sandrai už nuoširdu atsidavimą darbui, su ja jau antra butą pardaviau per 2 savaites be jokių problemų. Džiaugiuosi, kad esant reikiamam momentui galėjau susisiekti su Sandra, net jos atostogų metu.

Edvinas, 30 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pasinaudota keliomis paslaugomis ir pirkimo, ir pardavimo. Patys geriausi atsiliepimai. Viskas greitai atlikta, niekuo rūpintis nereikia, visada atsakomi visi klausimai, paslaugos aukščiausio lygio. Savo srities specialistė. Didžiausios rekomendacijos !!!

Indrė, 36 m.

★ ★ ★ ★ ★

Sandra rekomendavo giminaite, kuri liko labai patenkinta jos paslaugomis, pirkdama buta. Tikrai nenusivyliau Sandros profesonalumu ir pagalba visais iskilusiais klausimais parduodant savo nama. Tik geriausi atsiliepimai! Tikiuosi tolimesnio bendradarbiavimo.

Arunas, 38 m.

★ ★ ★ ★ ★

Draugas rekomedavo Sandrą kaip pačią geriausią nekilnojamojo turto brokerę mieste. Sandra pranoko visus lūkesčius!! Ačiū, Sandra!

Vytautas, 42 m.

★ ★ ★ ★ ★

100% tik teigiami atsiliepimai apie Sandra Kavaliauskiene. Mano atveju darba atliko greitai ir profesionaliai. Labai rekomenduoju.

Ignas, 26 m.

★ ★ ★ ★ ★

Tikrai rekomenduočiau kitiems! Nuostabus, taktiškas bendravimas.

Daiva Bugiene, 49 m.

★ ★ ★ ★ ★

Noriu labai padėkoti Sandrai už nuoširdų bendravimą, už pagalbą, už visas konsultacijas, už visus paaiškinimus ir net už tai, kad padėjo daugiau nei jai priklausė. Didelis ačiū !

Gytė, 27 m.

★ ★ ★ ★ ★

Esame turėję darbinių santykių su Sandra Kavaliauskiene. Sandra puikus žmogus. Darbą atliko diskretiškai, bendravo maloniai, viską atliko itin profesionaliai. Rekomenduoju šį brokerį.

Ramūnas, 41 m.

★ ★ ★ ★ ★

Puikus žmogus! Jos pagalba įsigijome būsta, už puikia kaina ir žinoma labai greitai susitvarkėme kad galėtume jau įsikurti 😊 patys geriausi atsiliepimai! Ir didelės sėkmės!

Karolina, 22 m.

★ ★ ★ ★ ★

Paslauga atlikta puikiai: greitai, profesionaliai, kokybiskai ir su gera nuotaika.

Antanas, 65 m.

★ ★ ★ ★ ★

Paslauga suteikta kokybiškai, be jokių nesklandumų. Jeigu jauti, kad gali suteikti rekomendaciją, tai yra pats geriausias įvertinimas.

Tadas, 35 m.

★ ★ ★ ★ ★

Esu patenkinta bendravimu, bei darbo kokybe. Visada rekomenduoju kaip puikiai savo darbą išmanantį specialistą

Gintarė, 38 m.

★ ★ ★ ★ ★

100% atsakinga ir atsidavusi brokere. Visus nesklandumus imasi į savo rankas. Žiūriu abiejų pusių ir pirkėjo ir pardavėjo. Nesitikėjome tokio greito reagavimo ir sandorio suderinimo. Išmananti savo darbą, kompetentingas ir labai žmogiškas žmogus.

Gintare, 25 m.

★ ★ ★ ★ ★

Vertindama skaičiais galiu drąsiai teigti - 10 balų ! Labai dėmesinga, atsakinga, lengvai komunikuojanti, profesionali bei patikima. Drąsiai rekomenduoju kreiptis norint išvengti neaiškumų ar naštos parduodant savo būstą. Džiaugiuosi savo pasirinkimu- bendradarbiavimu su brokere Sandra.

Kristina, 48 m.

★ ★ ★ ★ ★

Puikus bendradarbiavimas. Nors buvome pirkėjai, paaiškino, padėjo, atsakė į visus klausimus. Palaikė ir buvo kartu kai reikėjo. Labai malonus žmogus!!

Grėtė, 28 m.

★ ★ ★ ★ ★

Noriu padėkoti Sandrai Kavaliauskienei už pagalbą įsigyjant butą. Jos atkalumo dėka aš turiu nuosavą kampą. Tokių malonių ir šiltų brokerių darbas niekada neliktų nepastebėtas. Dar kartą AČIŪ!

Nataša Juozaitienė, 53 m.

★ ★ ★ ★ ★

Sveiki! Kiekvienai prekei savas pirkejas. Tuo įsitikinom ir mes. Dabar džiaugiamės rezultatu ir dėkojam Sandrai Kavaliauskienei. Ačiū už profesionalumą ir malonų, draugišką bendravimą. Sėkmės!

Jurita K., 58 m.

★ ★ ★ ★ ★

Labai noriu padėkoti Sandrai Kavaliauskienei už jos profesionalumą, dėmesingumą, geranoriškumą, šiltą ir malonų bendravimą, už nuoširdžius atsakymus į visus klausimus. AČIŪ

Rita, 46 m.

★ ★ ★ ★ ★

Reikėjo parduoti du mažesnius butus ir įsigyti vieną didesnį. Brokerė mus pati susirado pagal skelbimą ir labai labai tuo džiaugiamės – itin malonus bendravimas, nuoširdus bendradarbiavimas, ieškojimas tobuliausio sprendimo ir geriausios kainos. Viskas vyksta labai operatyviai ir konkrečiai. Du butai parduoti už daugiau nei tikėjomės, o su Sandros pagalba rasime ir optimaliausią naują sprendimą. Nuoširdžiai rekomenduojame visiems, norintiems parduoti ar įsigyti būstą!

Giedrė, 40 m.

★ ★ ★ ★ ★

Patys geriausi atsiliepimai Sandrai. Įsigyjant nekilnojamąjį turtą, Sandra labai padėjo, netgi daugiau nei jai priklausė. Ačiū labai

Marija, 34 m.

★ ★ ★ ★ ★

Sandra Kavaliauskiene-brokere Nr.1 Panevezyje

Deividas, 33 m.

★ ★ ★ ★ ★

Nusprendėme parduoti savo butą daugiau nei prieš pusantrų metų. Kreipėmes į kelis nekilnojamo turto agentus. Bet pardavimai nejudėjo į priekį, jokio susidomejimo, kol prieš daugiau nei pora mėnesių kreipemės į Sandrą. Žmogaus taip atsidavusio darbui gali labai retai sutikti. Nuo pat pirmų dienų Sandra ėmėsi iniciatyvos, siūlė įvairius variantus ką daryti, kad pritraukti daugiau pirkeju. Pastovus ryšio palaikymas ir situacijos aptarimas su Sandara duodavo mums saugumo jausmą. Jei sumažėdavo susidomėjimas parduodamu butu Sandra nedelsiant ieškodavo išeities kaip pritraukti naujus pirkejus. Ir iš tiesų tai davė vaisių. Butas buvo parduotas už rinkoje aukščiausią kainą. Bet Sanda nesustojo. Ji maloniai dalyvavo ir padėjo sutvarkyti visus formalumus parduodant butą. Be to, kad ji labai padėjo mums, ji taip pat deda labai daug jėgu bendraujant su pirkėjais. Padeda surinkti ir užpildyti reikiamus dokumentus perkant turtą bet ir gaunant finansavimą iš bankų. Trumpai sakant Sandra viena geriausių profesionalių savo srityje, labai šilta, suprantanti ir padedanti. 100% rekomendacija nuo mūsų šeimos už Jos indėlį ir pagalbą.

Aidas, 47 m.

★ ★ ★ ★ ★

Sandra Kavaliauskienė pasirinkome atsitiktinai, rinkdamiesi perkamą butą. Bet tikrai šaunesnio nekilnojamojo turto agento neteko sutikti. Labai operatyvi, organizuotą bei konkreti. Labai daug padėjo su dokumentų tvarkymu, bankais, bei su pardavėjais susitarti. Rekomenduoju!!! gali padėti visais klausymais. Padėda rasti geriausią sprendimą. Labai malonūs ir šiltas žmogus.

Irina, 34 m.

★ ★ ★ ★ ★

Norime padėkoti Sandrai Kavaliauskienei už pagalbą parduodant namo dalį. Tikra savo srities specialistė. Nuoširdžiai dėkojame ir tariame AČIŪ! 🙂

Danutė, 59 m.

★ ★ ★ ★ ★

Mieli draugai, visada žinau, kad prireikia profesionalo pagalbos. Todėl rekomenduoju jums sertifikuotą nekilnojamojo turto brokerę, savo srities vieną geriausių specialisčių, pasižyminčia svarbiomis profesionalo savybėmis - sėkminga derybininkė, komunikabili, įsiklausanti į kliento lūkesčius ir poreikius, mylinti savo darbą, darbšti ir siekianti tikslo. Ji - SANDRA KAVALIAUSKIENĖ! Patikėkite, sėkmė garantuota!!! Tel.: 8 671 89096 sandra.kavaliauskiene@hausitus.lt

Jolanta, 48 m.

★ ★ ★ ★ ★

Labai džiaugiuosi Sandros darbu, kad taip greitai padėjo parduoti butą.. Rekomenduoju visiems, ne tik, kaip šaunią brokerę, bet ir nuostabų žmogų.. Ačiū labai ir linkiu sėkmės!

Vaida, 43 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pardavėm gyvenamą namą.Labai patenkinti kokybišku ir profesionaliu darbu,šiltu sažiningu bendravimu.

Marija, 66 m.

★ ★ ★ ★ ★

Pirkome nama, puikus aptarnavimas, rekomenduojame 100%.

Indre, 37 m.

★ ★ ★ ★ ★

Buvau apsiskaičius apie Jūsų firmą.Galiu pasakyti ,kad viskas vyko labai gerai ir buvo malonu bendrauti su Sandrute.Ji yra labai maloni ir nepakartojama moteris!

Lina, 57 m.

★ ★ ★ ★ ★

Rekomendavo draugai. Buvo labai miela ir malonu bendrauti, padėjo susitvarkyti visus dokumentus. Žinoma rekomenduočiau ir jau tai padariau . Ačiū Miela Sandra Kavaliauskiene 😉

Jurga, 46 m.

★ ★ ★ ★ ★

Rekomendavo kolegė. Esu patenkinta paslaugų kokybe, nes viskas vyko operatyviai, be jokių nesklandumų.

Danutė, 35 m.

★ ★ ★ ★ ★

Apie Sandra iš draugų pačius geriausius atsiliepimus girdime jau ne pirmą kartą, tad nusprendus pradėti ieškoti savo namų būtent į ją ir kreipėmes. Ji surado mums mūsų namus, padėjo visuose žingsniuose ir ta procesa padarė kiek įmanoma paprastesni. Galiu pasakyti tik tiek, kad ji ne tik brokerė išmananti savo darbą , bet ir nuoširdus ir šiltas žmogus. Didžiausios rekomendacijos ir sekmės darbuose.

Klaudija Beržinskienė, 26 m.

★ ★ ★ ★ ★

Noriu padėkoti Sandrai už nuoširdų bendradarbiavimą, už pagalbą, už visas konsultacijas, už visus paaiškinimus. Iškilus nesklandumams juos iškart išspręsdavo. Nuoširdus ačiū!

Aida, 52 m.

★ ★ ★ ★ ★

Džiaugiuosi, kad pirmasis kartas susidurianti su nekilnojamo turto įsigijimu buvo nebaisus ir pavyko sklandžiai! Noriu padėkoti brokerei Sandrai už pagalbą, profesionalumą, operatyvumą ir malonu bendravimą 🙂 Didžiausios rekomendacijos.

Deimante, 24 m.

★ ★ ★ ★ ★

Noriu padėkoti Sandrai už bendradarbiavimą, už pagalbą, už visas konsultacijas, už visus paaiškinimus. Nuoširdus ačiū!

Aida, 52 m.

★ ★ ★ ★ ★

Džiaugiuosi, kad pirmasis kartas įsigyjant nekilnojamą turtą nebuvo baisus ir pavyko sklandžiai! Noriu padėkoti Sandarai už pagalbą, operatyvumą, profesionalumą ir malonu bendravimą 🙂 Didžiausios rekomendacijos.

Deimantė, 24 m.

★ ★ ★ ★ ★

Kai bankai sako ne, svajonė apie erdvesnį būstą gal ir būtų likusi tik svajone. Tačiau kai ja pasidalini su savo srities profesionalu, pasirodo, viskas tampa įmanoma. Ačiū Sandrai už jos profesionalumą, gebėjimą būti vienu žingsniu priekyje ir nuoširdų bendravimą.

Lina, 38 m.

★ ★ ★ ★ ★